Change language:
do kasy suma: 0,00 zł
Informacje

Opinie hunt-fish.eu

Staramy się zapewnić Państwu możliwie najwyższy standard obsługi. Przez kilka lat działalności udało nam się zebrać sporą liczbę opinii m.in. w serwisie sprzedażowym Allegro, gdzie również prowadzimy sprzedaż. Ponad 6000 opinii o przeprowadzonych transakcjach znajdą Państwo na koncie hunt-fish Allegro, linki poniżej.

W listopadzie 2015 roku uzyskaliśmy certyfikat jakości Trusted Shop. Oprócz gwarancji zwrotu wpłaconych środków w wysokości 10 000pln mają Państwo możliwość po dokonaniu zakupu w naszym sklepie dodać opinie do przeprowadzonej transakcji.

linki:

  1. hunt-fish.eu opinie - Trusted Shop.
  2. hunt-fish.eu opinie - konto Allegro.

 

Kopiowanie zdjęć oraz opisów przedmiotów:

Firma hunt-fish.eu zastrzega prawo do kopiowania zdjęć, opisów, fragmentów opisów zamieszczonych na stronach sklepu. Wszelkie przypadki komercyjnego/handlowego wykorzystywania pobranych materiałów będą zgłaszane na policję. Wykorzystywanie zamieszonych materiałów na prywatne/nie komercyjne potrzeby kupujących jest dozwolone.

Czas realizacji zamówienia:

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 2-3 dni, często jednak wysyłka jest możliwa również w dniu zakupu - wskazany kontakt telefoniczny lub dodatkowa informacja mailowa. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. Umowy ratalne poprzez firmę Santander Consumer Bank S.A.

Dostępność produktów:

Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne w ofercie stałej - niemniej jednak z powodu dużej rotacji produktów Kupujący po zakupie otrzyma mailową lub telefoniczną informację o dostępności produktu oraz potwierdzenie o możliwym terminie dokończenia transakcji. Przed zakupem sugerujemy wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia dostępności produktów w poszczególnych rozmiarach - tel kontaktowy: (+48) 602 261 270.

Koszt dostawy:

  1. Wysyłka kurierska - firma DPD - po wpłacie na konto:15pln, w wersji za pobraniem 18pln.

  2. Wysyłka pocztowa - firma Poczta Polska - koszt zależny od wagi przesyłki: po wpłacie na konto: od 7pln do 15pln, w wersji za pobraniem 18pln - wszystkie przesyłki priorytetowe.

Zamówienia indywidualne:

Oferujemy Państwu możliwość indywidualnych zamówień produktów oferowanych przez naszych głównych partnerów, których nie mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie, a znajdują się w aktualnych ofertach producentów - m.in. Meindl, Hanwag, Hestra, Fjallraven, Primus, Brunton, Graff oraz Deerhunter - szczegóły do indywidualnych uzgodnień - tel kontaktowy: (+48) 602 261 270. W przypadku zamówień indywidualnych przysługuje Państwu prawo wymiany oraz zwrotu produktu.

 

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium