Change language:
do kasy suma: 0,00 zł

Geoff Anderson

Znaleziono produktów: 118

Profesjonalna odzież wędkarska wysokiej jakości

Geoff Anderson to duńska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości odzieży wędkarskiej. Firma została założona w 1998 roku przez pasjonatów wędkarstwa. Początkowo zajmowała się produkcją odzieży przeznaczonej dla wędkarstwa sportowego, a z czasem produkcja rozwinęła się na pozostałe aktywności wędkarskie. Od zawsze priorytetem dla marki Geoff Anderson jest ekologia w połączeniu z wysoką jakością wykonania gwarantującą wieloletnie użytkowanie. To stabilne fundamenty na podstawie których powstają nowe produkty. Jeśli to możliwe, do produkcji wykorzystywane są tylko materiały ekologiczne, pozbawione szkodliwych środków chemicznych. Liczne certyfikaty są potwierdzeniem zastosowanych materiałów. Jako jedni z nielicznych posiadają technologię membrany podlegającej recyklingowi oraz degradowalności a wszystkie materiały są wolne od szkodliwych flurowęglowodrów (DWR). Szeroka oferta obejmuje zarówno klasyczne części garderoby takie jak wodoodporne kurtki czy spodnie wędkarskie, ale również przydatne podręczne akcesoria, takie jak np. szczypce, obcinaki czy innowacyjne magnesy umożliwiające wygodne przechowywanie niewielkiego sprzętu wędkarskiego. Aktualnie Geoff Anderson oferuje możliwość pełnego ubioru dla wędkarzy. Dlatego też ważnym elementem jest odpowiedniej jakości bielizna merino, która wykonana jest ze specjalnej mieszanki wełny z merynosów (Technical Merino) - jest bardzo ciepła, nowocześnie wykonana i co ważne trwała. Kolejnym uzupełnieniem oferty jest kilka modeli ciepłych skarpet, które posiadają wyjątkowo dużą zawartość najwyższej jakości nowozelandzkiej wełny z merynosów - jest to doskonały wybór m.in. dla wędkarzy podlodowych. W ofercie znajdziemy również letnie koszule z wbudowanym filtrem przeciwsłonecznym, zapewniające doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV.

Geoff Anderson to doskonała odzież wędkarska wykonana z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. Trwałość potwierdzona wieloletnim doświadczeniem oraz dziesiątkami tysięcy sprzedanych produktów. Producent gwarantuje też 100% wodoszczelności wszystkich kurtek i spodni membranowych!

Marka o sobie mówi, że nie jest marka modową, a funkcjonalną. Projektują ubrania przede wszystkim z myślą o użyteczności. Chcą zadbać o udaną wyprawę wędkarską swoich klientów, kiedy ubrania marki Geoff Anderson zapewnią ciepło, suchość i wygodę.

Marka dbająca o środowisko

Od samego początku istnienia firma Geoff Anderson zajął się pracowaniem nad zmniejszeniem śladu węglowego. Od pierwszych kresek podczas procesu projektowania, aż po gotowy element garderoby stawiają na odpowiedzialność – wobec naszego środowiska i klimatu oraz wszystkich ludzi, którzy korzystają z odzieży. Geoff Anderson dba o najlepsze relację z użytkownikami swoich produktów i stara się dzięki nim, pracować na rzecz zrównoważonego rozwoju. Firma chętnie przyjmuje opinie klientów na temat produktów, co uważa za podstawę do ciągłego ulepszania odzieży, aby była jak najbardziej funkcjonalna i trwała. Projektują ubrania, które przetrwają. Najbardziej odpowiedzialnym wyborem jest tworzenie ubrań, które będą mogły żyć jak najdłużej. Oznacza to, że asortyment marki opiera się na prostych i ponadczasowych wzorach, gdzie priorytetem są wysokiej jakości materiały, wysokie standardy i ciągłe doskonalenie. Kluczowe jest zapewnienie klientom najlepszego punktu wyjścia do cieszenia się swoją wędkarską odzieżą przez wiele lat. Geoff Anderson pragnie, żeby klienci unikali kupowania nowej garderoby, jeśli stara jest nadal w dobrej jakości. Marka uważa to za wielki sukces i jest to fundamentem całej działalności.

Zrównoważony rozwój jest bardzo istotny dla marki Geoff Anderson. Odpowiedzialna praca w branży odzieżowej nie może się obyć bez konsumentów. Klienci odgrywają ważną rolę w pracy nad zmniejszeniem negatywnego wpływu na środowisko i klimat. Marka zachęca użytkowników swoich produktów, aby nie kupowali często nowych rzeczy, ale dbali o już posiadane, poprzez odpowiednią konserwację i naprawę odzieży, a także zaleca wykonywanie rozsądnych zakupów. 

 

Ubrania wędkarskie Geoff Anderson

Podczas projektowania nowych ubrań marki Geoff Anderson zawsze uwzględnia się przeznaczenie danej odzieży. Wędkarze to główni klienci firmy, dlatego punktem wyjścia przy tworzeniu nowej garderoby jest spełnienie wszystkich wymagań tej grupy. Ubrania wędkarskie muszą być odporne na warunki występujące podczas wędkowania, tj. brud, sól morska, warunki pogodowe. Zgodnie z ekologicznymi założeniami firmy ubrania nie mogą szybko się zużywać i muszą przetrwać wiele sezonów, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Firma usuwa potrzebę częstego kupowania czegoś nowego przez klientów a to sprawia, że mogą zmniejszyć produkcję i tym samym zmniejszyć wpływ na środowisko.

Najwyższej jakości materiały

Najważniejszym zadaniem podczas produkcji odzieży wędkarskiej jest zapewnienie wędkarzom suchości i ciepła podczas wyprawy na ryby - w ubraniach, z których będą mogli korzystać przez wiele lat. Firma Geoff Anderson nieustannie pracuje nad znalezieniem równowagi pomiędzy funkcjonalnością, trwałością i wpływem na środowisko. Dlatego starannie dobiera wszystkie materiały, dzięki czemu każda odzież wędkarska ma najlepszą możliwą jakość. Zdecydowana większość wykorzystywanych przez firmę materiałów jest wolna od chemikaliów szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Wykorzystywane są głównie materiały z certyfikatem Oeko-Tex®. 

Solidna membrana

Wodoodporne kurtki i spodnie marki Geoff Anderson to najtrwalsza technologia na rynku. Membrana która jest wykorzystywana w tej odzieży jest połączona z zewnętrzną warstwą, co umożliwia odprowadzanie wody kondensacyjnej przez membranę, ale jednocześnie blokuje wodę i deszcz z zewnątrz – to idealna funkcja dla wędkarza. Membrana składa się m.in. z poliuretanu i poliestru. Membrana jest niezwykle wytrzymała przez cały okres użytkowania, dzięki czemu wodoodporna odzież posiada długą żywotność.

 

Polartec® - materiał polarowy z recyklingu

Produkty z polaru i warstwy środkowej są wykonane głównie z tekstyliów firmy Polartec®, która należy do liderów w zakresie zrównoważonych rozwiązań tekstylnych i technologii nadających się do recyklingu. Warstwy wewnętrzne nie muszą posiadać takiej samej wytrzymałości jak warstwa zewnętrzna odzieży, dlatego możliwe jest dobranie najbardziej ekologicznych materiałów, bez wpływu na długość okresu użytkowania produktu. Dzięki dobraniu odpowiednich materiałów Polartec® ubrania wędkarskie posiadają wysoką żywotność, a przy tym są ekologiczne.

Poliuretan

Poliuretan jest częścią membrany w wodoodpornych produktach. Poliuretan to niezwykle wytrzymały, wodoodporny i trwały materiał, który sprawia, że kurtki i spodnie są funkcjonalne i zapewniają długą żywotność.
Jednak produkcja poliuretanu może mieć konsekwencje dla środowiska. Firma stara się zrekompensować wpływ produkcji poliuretanów, korzystając wyłącznie z odpowiedzialnych producentów, których produkcja jest przejrzysta i przyjazna dla środowiska.

Poliester z recyklingu

W większości produktów z polaru, a także koszul wędkarskich używa się poliestru pochodzącego z recyklingu. Poliester jest lekkim materiałem, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz i zachowuje swoją jakość przez wiele lat. Ograniczając użycie dziewiczego poliestru, oszczędzamy ropę naftową, zużycie energii, emisję CO2, a także odpady, które w przeciwnym razie są wynikiem produkcji poliestru.

Poliamid z recyklingu

Poliamid to najbardziej wytrzymały materiał, z którego wykonana jest odzież dla wędkarzy Geoff Anderson. Występuje w produktach, które są narażone na dodatkowe zużycie, dlatego szczególnie widać poliamid we wszystkich wodoodpornych i ciepłych kurtkach oraz spodniach. Dzięki zastosowaniu poliamidu produkty osiągają wszystkie pożądane funkcje, jednocześnie zapewniając im długą żywotność. 99% produktów zewnętrznych jest wykonanych z poliamidu.
Ze stosowaniem poliamidu wiąże się kilka zagrożeń dla środowiska. Jego produkcja wymaga dużej ilości energii, a co za tym idzie, emituje duży ślad CO2, ponieważ materiał bazuje na ropie naftowej. Ponadto nie zawsze istnieją dobre możliwości recyklingu poliamidu. W takim zakresie, w jakim jest to możliwe, marka stara się używać poliamidu pochodzącego z recyklingu.

Naturalna bawełna

Bawełna produkowana w rolnictwie konwencjonalnym zawiera duże ilości szkodliwych chemikaliów, aby tego uniknąć firma Geoff Anderson pracuje nad pozyskiwaniem bawełny z produkcji organicznych. Bawełna znajduje się w koszulach Ezmar, gdzie została dwukrotnie wyczesana i dokładnie wyprana, aby odpowiednio zmiękczyć materiał i uniknąć skurczu.

Naturalna i wełna merynosów

W serii bielizny, skarpetek i czapek wykorzystana została naturalna wełna merynosów. Materiał ten jest bardzo miękki i jakościowy, oraz posiada wyjątkowo dużą wytrzymałość. Geoff Anderson używa wełny merynosów z przetworzonym polarem Polartec® na zewnątrz lub zmieszanym z poliestrem. Odrobina poliestru zmieszana z wełną merynosów wydłuża żywotność ubrań.
Klaster naturalny w dół
Nasza puchowa parka Usque, pierwsza na świecie parka puchowa oparta na biodegradowalnej, wodoodpornej, wiatroszczelnej i oddychającej technologii, jest wykonana w 95% z gęsiego puchu. Puch klastra tworzy jedne z najlepszych puchu na rynku, a im większa ilość, tym pełniejszy produkt. Dlatego duża zawartość puchu gęsiego sprawia, że kurtka puchowa jest pełną i ciepłą kurtką. Oprócz wysokiej jakości i dobrej funkcjonalności puchu, jest on również certyfikowany przez Oeko-Tex® i gwarantowany bez zrywania.

Europejska produkcja

Większość materiałów jest produkowana w Europie. Znajduje to odzwierciedlenie w cenie, ale jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem w odniesieniu do zapewnienia wysokiego standardu środowiskowego, społecznego i jakościowego. Duża cześć kolekcji produkowana jest w Polsce, między innymi kurtka przeciwdeszczowa Tsuba3. Odpowiedzialna produkcja i transport nie mogą odbyć się bez długich i bliskich relacji z dostawcami i współpracownikami. Są w pełni poinformowani o wartościach firmy, standardach i oczekiwaniach wobec nich. W ten sposób nie napotyka się przeszkód w tworzeniu dokładnie zaplanowanego produktu, a dodatkowo jest jasny wgląd w warunki, w jakich produkowane są materiały i ubrania.

 

Geoff Anderson WS Pro - kurtka wędkarska do brodzenia Geoff Anderson WS Pro - kurtka wędkarska do brodzenia
Producent: Geoff Anderson
Cena: 2 869,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: 10 dni

zobacz więcej
 • nowość
Geoff Anderson Tsuba 3 Jacket - krótka kurtka wędkarska do brodzenia Geoff Anderson Tsuba 3 Jacket - krótka kurtka wędkarska do brodzenia
Producent: Geoff Anderson
Cena: 2 709,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Tuva - kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Tuva - kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 2 565,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Dozer Rough - długa kurtka wędkarska Geoff Anderson Dozer Rough - długa kurtka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 2 185,00 zł

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 10 dni

zobacz więcej
Geoff Anderson WS 7 Jacket - kurtka wędkarska do brodzenia Geoff Anderson WS 7 Jacket - kurtka wędkarska do brodzenia
Producent: Geoff Anderson
Cena: 2 185,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Dozer 6 Leaf Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną, wersja Leaf Geoff Anderson Dozer 6 Leaf Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną, wersja Leaf
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 995,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Dozer 6 Black Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną, wersja Black Geoff Anderson Dozer 6 Black Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną, wersja Black
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 805,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Dozer 6 Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną, wersja Green Geoff Anderson Dozer 6 Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną, wersja Green
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 805,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Barbarus Asimi Jacket - ocieplana kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Barbarus Asimi Jacket - ocieplana kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 805,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Dozer 6 Moss Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Dozer 6 Moss Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 805,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Urus Rough - spodnie wędkarskie na wyjątkowo trudne warunki pogodowe Geoff Anderson Urus Rough - spodnie wędkarskie na wyjątkowo trudne warunki pogodowe
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 805,00 zł

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 10 dni

zobacz więcej
PROMOCJA Geoff Anderson Barbarus 2 Jacket + Pants - wodoodporny komplet wędkarski - kurtka + spodnie na szelkach PROMOCJA Geoff Anderson Barbarus 2 Jacket + Pants - wodoodporny komplet wędkarski - kurtka + spodnie na szelkach
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 799,00 zł 2 939,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson Urus 6 Trousers - wodoodporne spodnie wędkarskie na szelkach Geoff Anderson Urus 6 Trousers - wodoodporne spodnie wędkarskie na szelkach
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 519,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Xera 4 Jacket - kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Xera 4 Jacket - kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 519,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Barbarus Jacket 2 - nowa wersja - długa kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Barbarus Jacket 2 - nowa wersja - długa kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 425,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Buteo Jacket - kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Buteo Jacket - kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 349,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Barbarus Asimi Trousers - ocieplane spodnie wędkarskie z membraną Geoff Anderson Barbarus Asimi Trousers - ocieplane spodnie wędkarskie z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 349,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
PROMOCJA Geoff Anderson Barbarus 2 Jacket - nowa wersja - długa kurtka wędkarska z membraną PROMOCJA Geoff Anderson Barbarus 2 Jacket - nowa wersja - długa kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 049,00 zł 1 659,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson Barbarus 2 Pants - nowa wersja - spodnie wędkarskie z membraną Geoff Anderson Barbarus 2 Pants - nowa wersja - spodnie wędkarskie z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 045,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Thermal 3 Overall Long Sleeve - wędkarski kombinezon polarowy Geoff Anderson Thermal 3 Overall Long Sleeve - wędkarski kombinezon polarowy
Producent: Geoff Anderson
Cena: 1 045,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Raptor 6 Jacket Black Edition - kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Raptor 6 Jacket Black Edition - kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 999,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Xera 4 - spodnie wędkarskie z membraną Geoff Anderson Xera 4 - spodnie wędkarskie z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 995,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Barbarus Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Barbarus Jacket - długa kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 939,00 zł 1 045,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson Thermal 3 Overall - wędkarski kombinezon polarowy Geoff Anderson Thermal 3 Overall - wędkarski kombinezon polarowy
Producent: Geoff Anderson
Cena: 899,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Ezmar 2+ - ocieplana koszula z wełny merino Geoff Anderson Ezmar 2+ - ocieplana koszula z wełny merino
Producent: Geoff Anderson
Cena: 899,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Ezmar Hoodie - bluza wędkarska z wełny merino Geoff Anderson Ezmar Hoodie - bluza wędkarska z wełny merino
Producent: Geoff Anderson
Cena: 899,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Zesto Thermal Jacket - docieplająca kurtka wędkarska typu softshell Geoff Anderson Zesto Thermal Jacket - docieplająca kurtka wędkarska typu softshell
Producent: Geoff Anderson
Cena: 899,00 zł

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Teddy - wędkarska kurtka polarowa Geoff Anderson Teddy - wędkarska kurtka polarowa
Producent: Geoff Anderson
Cena: 855,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Raptor 6 Jacket - kurtka wędkarska z membraną Geoff Anderson Raptor 6 Jacket - kurtka wędkarska z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 855,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
PROMOCJA Geoff Anderson Barbarus 2 Pants - nowa wersja - spodnie wędkarskie z membraną PROMOCJA Geoff Anderson Barbarus 2 Pants - nowa wersja - spodnie wędkarskie z membraną
Producent: Geoff Anderson
Cena: 849,00 zł 1 279,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson Thermal3 Jacket - ciepła kurtka polarowa Geoff Anderson Thermal3 Jacket - ciepła kurtka polarowa
Producent: Geoff Anderson
Cena: 815,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Hoody 3 - bluza wędkarska typu softshell Geoff Anderson Hoody 3 - bluza wędkarska typu softshell
Producent: Geoff Anderson
Cena: 805,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Ezmar 2 Windproof - wiatroodporna koszula wędkarska Geoff Anderson Ezmar 2 Windproof - wiatroodporna koszula wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 665,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Roxxo Trousers - spodnie wędkarskie Geoff Anderson Roxxo Trousers - spodnie wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 665,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: 10 dni

zobacz więcej
Geoff Anderson ZipZone 2 Trousers - spodnie wędkarskie Geoff Anderson ZipZone 2 Trousers - spodnie wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 665,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Roxxo Long Trousers - spodnie wędkarskie Geoff Anderson Roxxo Long Trousers - spodnie wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 665,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson ZipZone 2 Light - letnie spodnie wędkarskie z odpinanymi nogawkami Geoff Anderson ZipZone 2 Light - letnie spodnie wędkarskie z odpinanymi nogawkami
Producent: Geoff Anderson
Cena: 665,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • nowość
Geoff Anderson Thermal 3 Pullover - ciepła bluza polarowa Geoff Anderson Thermal 3 Pullover - ciepła bluza polarowa
Producent: Geoff Anderson
Cena: 645,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Evaporator 3 Pullover - ciepła rozpinana bluza z wełną merino (53%) Geoff Anderson Evaporator 3 Pullover - ciepła rozpinana bluza z wełną merino (53%)
Producent: Geoff Anderson
Cena: 635,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Evaporator 3 Trousers - spodnie docieplające z wełną merino (53%) Geoff Anderson Evaporator 3 Trousers - spodnie docieplające z wełną merino (53%)
Producent: Geoff Anderson
Cena: 635,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool 210 Pants Blue - ciepłe kalesony z wełny merino Geoff Anderson WizWool 210 Pants Blue - ciepłe kalesony z wełny merino
Producent: Geoff Anderson
Cena: 625,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool 210 Pullover - bielizna - ciepła koszulka z wełny merino Geoff Anderson WizWool 210 Pullover - bielizna - ciepła koszulka z wełny merino
Producent: Geoff Anderson
Cena: 625,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Thermal 4 Pullover - wędkarska bluza polarowa Geoff Anderson Thermal 4 Pullover - wędkarska bluza polarowa
Producent: Geoff Anderson
Cena: 625,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Thermal 4 Trousers - spodnie polarowe o wysokiej oddychalności Geoff Anderson Thermal 4 Trousers - spodnie polarowe o wysokiej oddychalności
Producent: Geoff Anderson
Cena: 625,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Zulo 2 Long Sleeve - przewiewna koszula wędkarska z ochroną UV Geoff Anderson Zulo 2 Long Sleeve - przewiewna koszula wędkarska z ochroną UV
Producent: Geoff Anderson
Cena: 569,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Dozer Liner Jacket - docieplająca kurtka wędkarska Geoff Anderson Dozer Liner Jacket - docieplająca kurtka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 559,00 zł 799,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson Ezmar + - ocieplana koszula bawełniana Geoff Anderson Ezmar + - ocieplana koszula bawełniana
Producent: Geoff Anderson
Cena: 495,00 zł 659,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson WizWool 150 Pullover - koszulka z wełny merynosów Geoff Anderson WizWool 150 Pullover - koszulka z wełny merynosów
Producent: Geoff Anderson
Cena: 445,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool 150 Pants Blue - kalesony z wełny merynosów Geoff Anderson WizWool 150 Pants Blue - kalesony z wełny merynosów
Producent: Geoff Anderson
Cena: 445,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson PolyBrush 2 - koszula wędkarska Geoff Anderson PolyBrush 2 - koszula wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 445,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Roxxo Shorts - szorty wędkarskie Geoff Anderson Roxxo Shorts - szorty wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 445,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Zulo 2 Short Sleeve - przewiewna koszula wędkarska z ochroną UV Geoff Anderson Zulo 2 Short Sleeve - przewiewna koszula wędkarska z ochroną UV
Producent: Geoff Anderson
Cena: 445,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Roxxo Shorts - lekkie szorty wędkarskie Geoff Anderson Roxxo Shorts - lekkie szorty wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 409,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • nowość
Geoff Anderson Ezmar - koszula bawełniana z motywem wędkarskim Geoff Anderson Ezmar - koszula bawełniana z motywem wędkarskim
Producent: Geoff Anderson
Cena: 349,00 zł 469,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson WizWool 150 Tee Blue - koszulka z wełny merynosów Geoff Anderson WizWool 150 Tee Blue - koszulka z wełny merynosów
Producent: Geoff Anderson
Cena: 309,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson AirBear Weather Proof Glove - ocieplane rękawice wędkarskie Geoff Anderson AirBear Weather Proof Glove - ocieplane rękawice wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 245,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Flexfit Delta - letnia czapka wędkarska Geoff Anderson Flexfit Delta - letnia czapka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 229,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool Boxer Shorts - bokserki z wełny merino (50%) Geoff Anderson WizWool Boxer Shorts - bokserki z wełny merino (50%)
Producent: Geoff Anderson
Cena: 229,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
24h
Geoff Anderson WizWool Grid Hood - czapka wełniana Geoff Anderson WizWool Grid Hood - czapka wełniana
Producent: Geoff Anderson
Cena: 209,00 zł

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

szt
zobacz więcej
Geoff Anderson AirBear Weather Proof Half Finger Mitt - ocieplane rękawice wędkarskie Geoff Anderson AirBear Weather Proof Half Finger Mitt - ocieplane rękawice wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 199,00 zł 245,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson AirBear Weather Proof Fingerless Glove - zimowe rękawice wędkarskie bez palców Geoff Anderson AirBear Weather Proof Fingerless Glove - zimowe rękawice wędkarskie bez palców
Producent: Geoff Anderson
Cena: 199,00 zł 245,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • promocja
Geoff Anderson AirBear Fleece Fingerless Glove - polarowe rękawice wędkarskie bez palców Geoff Anderson AirBear Fleece Fingerless Glove - polarowe rękawice wędkarskie bez palców
Producent: Geoff Anderson
Cena: 189,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson AirBear Fleece Glove - ocieplane rękawice wędkarskie Geoff Anderson AirBear Fleece Glove - ocieplane rękawice wędkarskie
Producent: Geoff Anderson
Cena: 189,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
24h
Geoff Anderson Merino Fleece Neckgaitor - kołnierz/golf na szyję Geoff Anderson Merino Fleece Neckgaitor - kołnierz/golf na szyję
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

szt
zobacz więcej
Geoff Anderson Boot Warmer Sock - wysokie skarpety z wełny merino (78%) Geoff Anderson Boot Warmer Sock - wysokie skarpety z wełny merino (78%)
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Flexfit Water Resistant - czapka wędkarska Geoff Anderson Flexfit Water Resistant - czapka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Flexfit Jockey - czapka wędkarska typu jockey Geoff Anderson Flexfit Jockey - czapka wędkarska typu jockey
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

szt
zobacz więcej
24h
Geoff Anderson Power Wool Grid Helmet - czapka wełniana Geoff Anderson Power Wool Grid Helmet - czapka wełniana
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

szt
zobacz więcej
Geoff Anderson AirBear Merino Liner Glove - rękawice wędkarskie z wełny merino Geoff Anderson AirBear Merino Liner Glove - rękawice wędkarskie z wełny merino
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool Njal - wełniana czapka wędkarska Geoff Anderson WizWool Njal - wełniana czapka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool Roar - wełniana czapka wędkarska Geoff Anderson WizWool Roar - wełniana czapka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson WizWool Ulf Beanie - wełniana czapka zimowa Geoff Anderson WizWool Ulf Beanie - wełniana czapka zimowa
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Organic Tee Logo T-Shirt - koszulka z bawełny organicznej Geoff Anderson Organic Tee Logo T-Shirt - koszulka z bawełny organicznej
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
24h
Geoff Anderson WizzTool Tungsten Nipper - obcinak do żyłek i plecionek Geoff Anderson WizzTool Tungsten Nipper - obcinak do żyłek i plecionek
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

szt
zobacz więcej
Geoff Anderson Flexfit NU - czapka wędkarska Geoff Anderson Flexfit NU - czapka wędkarska
Producent: Geoff Anderson
Cena: 179,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
24h
Geoff Anderson Technical Merino Balaclava - kominiarka z wełny merino Geoff Anderson Technical Merino Balaclava - kominiarka z wełny merino
Producent: Geoff Anderson
Cena: 169,00 zł

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

szt
zobacz więcej
Geoff Anderson Organic Tee T-Shirt - koszulka z bawełny organicznej Geoff Anderson Organic Tee T-Shirt - koszulka z bawełny organicznej
Producent: Geoff Anderson
Cena: 169,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
Geoff Anderson Organic Tee Retro 1999 - koszulka z bawełny organicznej Geoff Anderson Organic Tee Retro 1999 - koszulka z bawełny organicznej
Producent: Geoff Anderson
Cena: 165,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • nowość
Geoff Anderson Organic Tee Winter - koszulka z bawełny organicznej Geoff Anderson Organic Tee Winter - koszulka z bawełny organicznej
Producent: Geoff Anderson
Cena: 165,00 zł

Dostępność: sprawdź warianty

Wysyłka w: sprawdź warianty

zobacz więcej
 • nowość